Jdi na obsah Jdi na menu
 


Justin Bieber

 

Aloha,

dneska to bude o zpěvákovi, kterého sice neposloucham, ale nějakej názor na něj mam, že jo....

Dnešní svět, co se ohledu na Biebera týče se dělí do tří skupin.

1. HATEŘI - já do týhle skupiny patřila.....chvíli, pak mi došlo, že to nemá cenu, hatovat někoho, kdo o tom ani neví, že někde v Český republice je skupina lidí, co ho nenávidí.

2. BELIEBEŘI/BOYBELIEBEŘI - tak do týhle skupiny mě nedostanete ani za zlatý prase!! xD. mě víc vadí Bieberovi fanoušci, než Bieber sám, ale s tim nic nenadělam. Zároveň bych chtěla vyvrátit jednu lež, kterou beliberky roznášejí. Tvrdí o sobě, že je jich 34, někdy i 40% populace, na světě je 7 000 000 000 lidí, což znamená, že jedno % je 70 000 000. Beliberů je odevšad cca 50 000 000, což znamená, že je jich MÍŇ než JEDNO PROCENTO!!!!

3. LIDEM, CO JE BIEBER JEDNO - tak do týhle skupiny patřím a patřit budu. Těhle lidí je asi nejvíc,....jsou to lidi, kteří mi většinou na otázku: "Posloucháš Justina Biebera?", odpoví: "Jakýho Justina?? toho neznam"...upřímně....někdy bch si přála patřit mezi ty lidi, co ho neznají....pozdě......no to nevadí.

Justin mi nijak nevadí, ale myslim si o něm svý. Podle mě mu v poslední době sláva stoupla do hlavy a měl by se krotit. Ale tohle mu do očí asi nepovim :D :D

Banrie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář